KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

ICON kerkon TEAM LEADER per fushatat VODAFONE dhe FASTWEB

Orar i plote

Call Center

Tirane

Shqiperi

Detajet

Rroga

600

Data
30/05/2020 11:08

Pershkrimi

ICON kerkon te punesoje 2 TEAM LEADER ,per fushatat VODAFONE dhe FASTWEB !

I vendosur ne rrugen e njohur te Myslym Shyrit , tashme ICON vjen me risi te reja dhe eficence te larte ne tregun e shitjeve !

Behuni pjese e stafit tone duke apluar per pozicionin e team leaderit !

Kerkojme persona ENERGJIK dhe me Vullnet per pune , qe kane experience ne fushen e telefonise 

Nese merrni grupin tuaj me vete , perfitoni BONUS EXTRA

OFROJME :

Kushte te mira pune , ambjent miqesor qe ju ndihmon ne cdo rast

Pagesat me te larta ne treg per momentin

Bonuse te larta dhe te kenaqshme per Team leadin dhe operatoret e tij.

Metoda inovative te shitjes ,me investime te cilat do te jua lehtesojne shume punen tuaj!

Argetim pas orarit te punes , (nese objektivat realizohen me sukses) 

JU MIREPRESIM 

TEL /0694338136

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+355694338136

Tirane / Shqiperi

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+355694338136

Tirane / Shqiperi

Kontakto me shpallësin