KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Oldtimer Audi 100 1.6 Benzin Viti 1981 RKS Gjendje PERFEKTE

1981

180,000 - 189,999

Benzin

Manual

Detajet

Çmimi

5,500 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Audi 100
Data
25/10/2020 18:50
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Oldtimer Audi 100 1.6 Benzin 5 Shpejtësi.Viti 1981.I ka vetëm 190.000 km.Në gjendje shum shum të mirë teknike dhe vizuale.Vetura është i ruajtur nga pronari.Të gjitha pjest janë origjinale dhe gjendet në Prishtinë.RKS por i skaduar.Vetura gjendet në Prishtinë.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Shpërndaje

Kontakt

049883399

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049883399

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin