KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Bmw 740d - Me dogane

2009

190,000 - 199,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

Me marrëveshje

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
BMW 740
Data
24/04/2019 13:41
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Shes Bmw 740d F01
Vetura eshte e ardhur nga Zvicra
Me dogane dhe homologim te paguar
Motori 3.0 Diesel 225 kW / 306 PS
Automatik Tip Tronik me 6 shpejtesi
Drita Bi Xenon me robot (BMW Dynamic Xenon)
Stopa LED
Senzora te parkimit para dhe mbrapa
Kamere para dhe mbrapa
Sistem Keyless per hapje dhe ndezje te vetures
Fellne 20"
Senzore shiu
Karrika lekure me levizje elektrike dhe me nxemje
Klimatronik kater zonal
Radio me navigation dhe Board Computer
Komanda ne timon
Head Up Display (HUD) - Hologram
Perde automatike ne xhamin e pasem dhe ne dyert e pasme

Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe posedon librin e servisit

Ne çmim perfshihet edhe TVSH

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044133332

Gjilan / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044133332

Gjilan / Kosove

Kontakto me shpallësin