KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Rent a car PRIME

2009

95,000 - 99,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

15 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Citroen C4
Data
07/05/2021 02:38
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

🚫MOS PRIT !!! Rezervo veturen tuaj duke filluar 15€ dhe vetura do te jet para dyerve.
Na kontaktoni ne 📞+38344335111 ose na shkruani ne email 📩: [email protected]

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044 335 111

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044 335 111

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin