KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Citroen C5 – 1.6 HDI- Automatik

2012

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

6,990 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Citroen C5
Data
09/12/2023 09:35
Targa/E doganuar në
Kosove
Numri identifikues i automjetit(nr. i shasisë)

Pershkrimi

Citroen C5 – 1.6 HDI- Automatik, 82 KW Viti i prodhimit 25.09.2012,
Gjendja shumë e mire mekanike dhe vizuele. Vetura ka te kaluara 217371 KM,
Te gjith servisat me rregull Rrypi dhembezor se bashku me pomp uji set I ndrruar me dat 27.01.2021 km-198012
Shpenzimet per l/100 km:
Total: 4.9 l/100 km
Qytet: 5.9 l/100 km
Autoban: 4.3 l/100 km
Opcionet – Automatik, Ulset gjysme lekur dhe me ngrohje, AUX USB etj, KlimaTronik dy zona funksionale edhe per ulset e pasme, Mundesi telefoni integrim, Pulla ne timon, Senzora parking mbrapa, Bord Kompjuter, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Fellga te bukura mw goma dimri, Mbyllje qendrore me teledirigjim, Timon hidraulik e shume tjera opcione .
Cmimi – Me marrveshje
Tel. 044116869, 049116869 Viber +38344116869
Follow
FB - @AutosallonJONI
Instagram - @autosallonjoni

Mendo ndryshimin, Mendo Auto Joni

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049116869

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049116869

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin