KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Fiat Scudo 1.6 JTD

2007

150,000 - 159,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

3,999 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Fiat Scudo
Data
24/01/2020 17:38
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Shitet Fiat Scudo 1.6 Diesel JTD Multijet
Viti i prodhimit: 2007
3 ulese
I importuar nga Zvicra me dogane dhe homologim te paguar
159400 km te kaluara

Ne gjendje shume te mire

Çmimi zbritet nga 4300 € ne 3999
Ne çmim perfshihet edhe TVSH
Ky cmim vlen vetem me pare kesh dhe eshte i perkohshem

Tel: 044/49 133 332

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044133332

Gjilan / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044133332

Gjilan / Kosove

Kontakto me shpallësin