KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Shes Ford Fiesta 1.4 dci dizell Viti 2011

2011

150,000 - 159,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

3,490 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Ford Fiesta
Data
24/04/2019 12:14
Targa/E doganuar në
Te Huaja

Pershkrimi

Shes Ford Fiesta 1.4 dci dizell Viti 2011
-Ford Fiesta
-Motorri 1.4
-Dizel
-Viti i prodhimit 2011
-Me klime
-Ne gjendje perfekte
-Shume i pastert si mrena ashtu dhe jashte
-Qmimi 3600
-Kontakti 049 537 532

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049537532

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049537532

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin