KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Ford Focus 2003 1.8 disel

2003

200,000 - 249,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

3,300 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Ford Focus
Data
23/08/2019 10:52
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Ford Focus TDCi 1.8 disel,/85kw, 115ps interkuler 2003, Fulll extra vetura posedon Airbag,esp, pasqyret elektronike dhe me nxemje, Alarm, Abes, Centrall, klim, klimatronik, karrigat me nxemje, Ollogenga, Fellne. xhamat elektronik, Radio Cd, Tabelat RKS regjistrimi i skaduar ne gjendje te rregullt teknike dhe optike, servisimin e kryer Rrypi i motorrit i po sa ndrrum kilometrazha" 212080

Shpërndaje

Kontakt

044906181

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044906181

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin