KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Hyundai Santa Fe 2.2 2006

2006

190,000 - 199,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

6,300 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Hyundai Santa Fe
Data
21/08/2019 14:10
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

SHITET VETURA E TIPIT HYUNDAI SANTA FE NE GJENDJE PERFEKTE


.Diesel 2.2 cc
.Marshi Automatic
.Ngjyra e hirit metalike
.Abs
.Pasqyret i palohen me rryme
.Klimatronic
.Ngrohesin e naftes per temperatura te uleta.
.Aux
.Komanda ne timon
.Parking senzor
.Cd Radio
Me nje fjale eshte veture moderne dhe familjare
KS deri ne dhjetor 2019
Presim bleres serioz +38344425984
Viber +381 65 5363276 (Dalibor)

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38344425984

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38344425984

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin