KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Vetura në shitje Land Rover Range Rover Sport

2013

95,000 - 99,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

49,000 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Land Rover Range Rover Sport
Data
06/11/2018 14:42
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Land Rover Range Rover SPORT 3.0
Servisi madh dhe i vogel perfunduar
100mi km me liber servisi
Gomat e reja
Full opcione
Nuk ka nevoj asnje investim

Shpërndaje

Kontakt

+38349414414

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

+38349414414

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin