KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Shitet Vetura B CLAS - Dizell

2006

250,000 - 299,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

6,000 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Mercedes B 200
Data
21/08/2019 09:31
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Shitet Vetura Mercedes B CLAS

Te Dhenat:

- Motori 2.0
- Manual
- Viti 2006
- Regjestrim deri muajin Maj 2020
- Servisi e Kryer ne Muajin Prill 2019
- E mirembajtur dhe e servisuar gjithmon te autosalloni Auto Mita
- Vetura nuk eshte ne Hipotek
- Senzora parkimit para dhe mbrapa
- Klim Automatik
- Klim Zonale
- Ulset me Nxemje
- Komandat ne Timon

Çmimi 6.000 Euro

Kontakti 044 302 000

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044 302 000

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044 302 000

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin