KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Mercedes c200 automatik avantgarde

2010

120,000 - 129,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

11,000 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Mercedes C 200
Data
21/08/2019 05:35
Targa/E doganuar në
Te Huaja

Pershkrimi

MERCEDES C200 Avantgarde. I pa doganuar, .....me kilometra të sakta 130mi me libër servisi.... *Senzora Parkingu Para dhe Mrapa * Parking Asisstent *..... Karrika te Lekures *.... Komanda ne Vallon *.... Nxemje në Karrika * ..... * KLIMATRONIC *.... Komanda në timon * ..... * Pasqyret me nxemje * ... Bordkompjuter * ..... 4x Dritare elektrike * .... Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) .... * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * *.... Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas *....... ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme...... Mbyllja qendrore me telekomandë * ..... Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme * ....... Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves *......* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer” *...... Airbag anësorë në ulëset e para * Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm *.....* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje....... Kontakti dhe në viber +38349237567

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049237567

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049237567

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin