KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Mercedes-Benz E200 Compresor Benzin/Gaz

2007

130,000 - 139,999

Benzin / Gaz

Automatik

Detajet

Çmimi

9,900 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Mercedes E 200
Data
16/09/2019 13:00
Targa/E doganuar në
Shqiperi

Pershkrimi

E V O E 200 KOMPRESOR BENXIN + GAZ 2007 KILOMETRA 130 MIJE KM VAJ + FILTRA TE SAPO NDERRUARA ORIGJINALE LETRA TE SAPOPAGUARA PER 1 VIT SIGURACION KASKO MAKINA DISPONON GPS DHE FIKET ME SMS NGA TELEFONI SUPER GJENDJE .E GATSHME PER CFARDOLLOJ PROVE. ✅ 0694775555 ✅WATS UP👍🏻 MAKINE E MBAJTUR PER MERAK .XHAMA TE ZI ORIGJINAL DHE XHAMAT E PARE ME NUANC KAMOLEON ✅Cmimi ✅I Diskutueshem TELEFONATA SERIOZE .MAKINA KA 4 GOMA TE REJA 100% viti 2019.

Shpërndaje

Kontakt

0694775555

Tirane / Shqiperi

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

0694775555

Tirane / Shqiperi

Kontakto me shpallësin