KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Mercedes E-250d Automatik Avangard me dogan te paguar

2010

180,000 - 189,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

13,300 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Mercedes E 250
Data
28/10/2020 09:56
Targa/E doganuar në
Te Huaja

Pershkrimi

Shes Mercedes E-250d Automtik me dogan te paguar i sapo doganuar vetura posedon klimatronik kamer mbrapa senzora parkingut para dhe mbrapa modeli Avangard 2 qelsa fellne origjinal te Avangardit gjendja mekanike tip top i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht per ma shum informata 044348251dhe 044926824

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044348251

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044348251

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin