KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Nissan Patrol 4x4 3.0 Di Turbo RKS Me Klime Gjendje PERFEKTE

2005

180,000 - 189,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

9,800 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Nissan Patrol
Data
14/12/2019 11:27
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Nissan Patrol 3.0 Di (turbo dizell) 118 kW 160 PS me 5 Shpejtesi.Viti 2005 i regjistruar RKS 4x4 Gjendje Perfekte SUV Per Marakli.

posedon: 
-4x4 funksionale
-Klim AC funksionale 
-7 ulese ne librez
-Bagazh mbi qati te vetures
-5 shpejtesi
-Abs 
-ESP
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-Radio CD
-Mbyllje qendrore dhe alarm
-2 qelsa
-5 dyer
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+3834988399

Shpërndaje

Kontakt

049883399

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049883399

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin