KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Okazion!!! Fuoristrad Nissan Terrano ll 2.7 TDI Intercooler 4x4

2000

150,000 - 159,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

2,300 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Nissan Terrano II
Data
14/03/2019 17:22
Targa/E doganuar në
Shqiperi

Pershkrimi

Shitet Nissan Terrano ll 2.7 4x4 ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike.
- Viti i prodhimit 2000
- Kambio automatike
- Tapiceri lekure
- Sedilje me ngrohje
- 4 Xhamat elektike
- Xhama te zinj origjinal
- Tavan panoramik xhami
- Me kondicioner
- Kasetofon me bagazhier 6 CD
- Disqe alumini 16 inch
- 2 celesa origjinal
- Cmimi 2300 € pak i diskutueshem
- Shitet per arsye mosperdorimi.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr. 0675497185 dhe ne watssap.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

0675497185

Shkoder / Shqiperi

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

0675497185

Shkoder / Shqiperi

Kontakto me shpallësin