KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Opel Moka 1.7 Diesel Automatik

2013

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

10,600 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Opel Mokka
Data
20/09/2023 18:03
Targa/E doganuar në
Kosove
Numri identifikues i automjetit(nr. i shasisë)

Pershkrimi

Opel Moka 1.7 Diesel Automatik
sa po ardhur nga Gjermania 11 muaj regjistrim eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike ,posedon:
Klima automatik
Senzor parkimi
Kamera parkimi
Navigacion
karrikat me nxemje+timoni me nxemje
Sistemin me dirigjim per me nxehe veturen dimrit para se me shku ne pune pa u kon dheze vetura
Tempomat
Vend per dy bicikleta mrapa .bagazhi i dyte
Senzor shiu
histori liber servisi prej kur eshte ne qarkullim vetura
Goma te reja per vere e dimer+me mbushe nese shperthehen
Komanda ne vallan gjitha
Shpenzime te vogla 4.5 lita ne 100 km
kilometra te garantuara dhe jam pergjegjesi per to
dritaret me komand nga distanca hapje mbyllje
Panaram
xhama te zi fabrikishtne librez
tel 048 800009

Shpërndaje

Kontakt

048800009

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

048800009

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin