KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Opel Zafira Tourer 2.0 DTH 121 KW Automatik

2015

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

12,500 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Opel Zafira Tourer
Data
22/08/2019 09:04
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Opel Zafira Tourer 2.0 DTH 121 KW Automatik Importuar nga Zvicrra. Viti 02.2015 E doganuar dhe Homologuar
235000 KM te kaluara Vetura ka te gjitha servisat e kryer Servisi I fundit 22.06.2018, Me liber servisi e gateshme per gjdo kontroll.
Opcionet – AUTOMATIK 2.0 DTH 121 KW, Kamer te integruar mbrapa, Navigacion me qasje ne Kosove, Dritat Xenon,Ulse Sport dhe me ngrohje, KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Senzora parking para dhe mbrapa, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Fellga te bukura me goma te reja , Mbyllje qendrore me teledirigjim, Dy Qelesa, Timon hidraulik e shume tjera opcione .
Cmimi – 12500 Euro Nuk bej ndrrim me kete Cmim.
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin