KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Opel Zafira Tourer 2016 Automatik 2.0 CDTI

2016

85,000 - 89,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

17,700 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Opel Zafira Tourer
Data
14/08/2019 14:39
Targa/E doganuar në
Te Huaja

Pershkrimi

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI
Viti i Prodhimit: 05/2016.
Ngjyra: FLIPCHIP Metalik.
Model Drive+
5 Dyer/7 ulëse.
Motori: 2.0 DTJ (96 KW/130 HP)
Dizel 1998 ccm3
kilometra te kaluara: 90.000
Servisi i fundit i bere: qershor 2019
Me liber servisi dhe pronari i parë
Betura e mbajrur rregullisht ne garazhë.
Pa defekte, pa gervishje.

Automatik (6 shpejtesi).
LED dritat e parme + Bi-xenon fara me fshisa.
LED dritat e pasme.
Park asistant përpara dhe prapa.
Kamera për parking prapa.
Retrovisor (dyngjyresh)
Ngrohje Elektronike e psqyreve te jashtme.
Dorëzat në ngjyre te vetures.
Dritat e mjegulles para/pas
Xhamat e pasme me ngjyre.
Timon lekire me tre krahe
Dy fioka te ndara (njera e kamufluar sikur airbag)

Karriget konfore (J2O)
Radio Intellink 600 me ekran kolor te madh 7 inch. bluetooth, line in, USB.
Mikrofon per telefon
Kamerat ne retrovizor për drita automatike të gjata/të shkurta (ben rregullimin vete).
Kamera ne retrovizor per aktivizimin vetanak te fshisave (rain mode).
Mbullje qendrore me alarm.
Bllokada elektronike e motorit
Asistence per nisje ne tenalteze.

Klime Automatike dyzonale
Kontrollat ne Timon (lajmrimi ne telefon. tempomati, limiteri, radio...)

6 zmadhues , ABS, ESP, Freni i dores klasik.
Fellne te Aluminit 17 x 7.0
4 Gomat Michelin te Veres 225/50 R17 - 94 V
4 Goma Dimrit Dunlop

7 vjet garancion te shtuar (deri ne vitin 2023)
Full Kasko deri ne Qershorë 2020.


Ju lutem vetem blerës serioz,makina e verifikuar e garantuar pronari i parë, nuk bëjë nderrime.

ÇMIMI 17.700€ (i diskutueshem)

Shpërndaje

Kontakt

049 169 037

Mitrovice / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049 169 037

Mitrovice / Kosove

Kontakto me shpallësin