KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Peugeot 3008 – 1.6 HDI - Automatik

2010

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

Me marrëveshje

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Peugeot 3008
Data
22/08/2019 09:04
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Peugeot 3008 – 1.6 HDI, 110 PS Viti i prodhimit 2010, importuar nge zvicrra I doganuar dhe Homologuar Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele.

Vetura ka te kaluara 240000 KM, me liber servisi e garantuar.
Opcionet –Automatik, KlimaTronik dy zona funksionale edhe per ulset e pasme, Senzora parking mbrapa, Radio CD + AUX ,SD Card, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik e shume opcione tjera .
Cmimi – Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869Viber +38344116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin