KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, ALURE

2012

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

7,390 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Peugeot 5008
Data
11/06/2021 17:33
Targa/E doganuar në
Te Huaja

Pershkrimi

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, ALURE 112 PS Viti i prodhimit 2012, e importuar nga zvicrra I doganuar dhe Homologuar Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele.
Vetura ka te kaluara 247000 KM, me liber servisi e garantuar.
Opcionet –Automatik,Navigacion, Panoram, Distanc rrugore, KlimaTronik dy zona funksionale edhe per ulset e pasme 7 Ulse, Senzora parking Para dhe Mbrapa, Radio CD + AUX ,SD Card, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik e shume opcione tjera .
Cmimi – 7400 euro me ndrrim nuk mirret parasysh qmimi
Tel. 044116869, 049116869 Viber +38344116869
Mendo ndryeshimin, Mendo Auto JONI

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin