KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Kamping cars Boxer i modifikuar

2002

20,000 - 24,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

Me marrëveshje

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Peugeot Boxer
Data
28/05/2020 13:49
Targa/E doganuar në
Kosove

PershkrimiPeuegeot boxer i rexhistruar doganuar dhe modifikuar ne Kamping cars.Kamping Cars eshte i kompletuar me shtrat te fjetjes kuzhin komplete me pllak me gaz lavabo per larje te enve WC kimike frigorifer qe punon me Gaz 12volt dhe 220volt njikohsisht
Kombi eshte i regjistruar ne KS me regjistrim deri ne mars 2019 dhe mundesi per vozitje ne rajon dhe Evrop
Kombi eshte i kompletuar me gjitha paisjet shtes me rrym 220 volt inventor nga 12v ne 220volt si dhe sistemin e ngrohjes me gaz rrym dhe izolimin e mbrendshem
Ju lutem vetem blers serioz
Per info tel + 38345540059 viber dhe whatsAp

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38345540059

Gjilan / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38345540059

Gjilan / Kosove

Kontakto me shpallësin