KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Renault Clio 1.5 dci

2019

70,000 - 74,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

9,799 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Renault Clio
Data
09/12/2023 09:35
Targa/E doganuar në
Te Huaja
Numri identifikues i automjetit(nr. i shasisë)

Pershkrimi

Renault Clio 1.5 dci
Kilometra te kaluara KM 75640 me garancion Viti I prodhimit 29.11.2019 Model 2020
Servisi I pare 07.12.2020 ne kilometrin e 28273 KM
Servisi I dyte 18.03.2022 ne kilometrin e 54281 KM
Servisi I tret 12.08.2023 ne kilometrin e 75186 KM
Vetura eshte e importuar nga Belgjika pa dogan
Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele.
Performances / Shpenzimet per 100 km
Konsumi urban 4,30 l/100 km
Konsumi jashtë urban 3,20 l / 100 km
Konsumi i kombinuar 3,60 l/100 km
Opcionet –Touch screen , Navigacion, Distronik, Pulla në timon , Klima , Senzora parking mbrapa, Radio AUX ,SD Card, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, dy qelesa e shume opcione tjera .
Cmimi – Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869Viber +38344116869
Follow
FB - @AutosallonJONI
Instagram - @autosallonjoni

Mendo ndryshimin, Mendo Auto Joni

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049116869

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049116869

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin