KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Renault Laguna 3 2.0 dci

2008

350,000 - 399,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

5,900 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Renault Laguna
Data
15/07/2019 14:33
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Renault laguna 3 2.0 dci
Regjistrim deri ne Nentor 2019
Dritat dhe fshesat automatike me sensor
Sensora parkimi mrapa
tel 049423266, 044151504

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049423266

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049423266

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin