KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Renault Megane – 1.5 DCI,

2010

200,000 - 249,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

5,590 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Renault Megane
Data
22/08/2019 09:04
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Renault Megane – 1.5 DCI, 81 KW Viti i prodhimit 2010, importuar nge zvicrra I doganuar dhe Homologuar
Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele..
Opcionet –, Pulla ne timon , KlimaTronik dy zona, Radio CD + AUX ,SD Card, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, dy qelesa e shume opcione tjera etj.
Cmimi – 5990 euro kurse me ndrrim 6300 euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869Viber +38344116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin