KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Skoda Rapid SPACEBACK 1.2 Benzin Viti 2014 RKS Me Klimë

2014

130,000 - 139,999

Benzin

Manual

Detajet

Çmimi

5,650 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Skoda Rapid/Spaceback
Data
28/10/2020 12:32
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Skoda Rapid SPACEBACK 1.2 Benzin 55 kW 75 PS Viti 2014 RKS por i skaduar.Vetura është në gjendje shum të mirë teknike, të kaluar 138,000 km.

shpenzimet:
5.9 l/100 km(kombinim)
7.1 l/100 km(qytet)
4.7 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klimë AC (funksionale)
-Boardcomputer
-Radio CD
-Drita për mjegull
-Air bag
-Abs
-Esp
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-2 dritare elektrike
-Pasqyret elektrike
-Mbyllje qendrore
-Ngjyrë metalike
-4 dyer
-etj etj.

Vetura gjendet në Prishtinë dhe është në gjendje shum shum të mirë.Vlen të ceket nuk është hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Shpërndaje

Kontakt

049883399

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049883399

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin