KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Skoda SuperB 2.0 TDI Automatik

2014

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

11,900 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Skoda Superb
Data
09/12/2023 09:35
Targa/E doganuar në
Kosove
Numri identifikues i automjetit(nr. i shasisë)

Pershkrimi

Skoda SuperB 2.0 TDI Automatik 103 KW 140 PS e doganuar.
Viti I Prodhimit 01.12.2014
Shpenzimet per l/100 km:
Total: 6.0 l/100 km
Qytet: 7.0 l/100 km
Autoban: 5.5 l/100 km
Opcionet – AUTOMATIK, Dhezje pa qels START STOP, 103 KW 140 PS, Navigacion me qasje ne Kosove, Dritat Lled para mbrapa, Ulse me ngrohje, KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Senzora parking 360 Shkall para dhe mbrapa, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike dhe perde, Mbyllje qendrore me teledirigjim, Timon hidraulik e shume tjera opcione .
Cmimi – Me marrveshje

Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Follow
FB - @AutosallonJONI
Instagram - @autosallonjoni
Mendo ndryshimin, Mendo Auto Joni

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049116869

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049116869

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin