KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

VW Caddy 1.9 TDI Automatik PaDogan

2007

20,000 - 24,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

0 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Caddy
Data
07/07/2020 15:58
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Shitet VW Caddy 1.9 TDI DSG Automatik Viti 12/2006 ne gjendje perfekte.
Posedon Klim funksionale Xhama elektronik Pasqyre elektronike dhe me nxemje Karrika me nxemje etj
Vetura eshte padogan.

Kontakto 049 577 222
Viber/WhatsApp +383 49 577 222

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045 577 222

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045 577 222

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin