KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Vw Golf VI 2.0 TDI Viti Prodhimit 10.08.2009

2009

200,000 - 249,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

6,999 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Golf
Data
24/03/2019 09:11
Targa/E doganuar në
Te Huaja

Pershkrimi

Vw Golf VI 2.0 TDI Viti Prodhimit 10.08.2009 Kerri posedon Tempomat Lkur Pulla Vullon Karrikat me Nxemje Senzor Parkingu Per para dhe per mas eka libren e servisit 2 Qelca ne Gjendje shume te mire teknike i posa ardhur nga Zvicrre

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045473473 049205600

Peje / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045473473 049205600

Peje / Kosove

Kontakto me shpallësin