KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Golf 4 viti 2003 pacifik

2003

200,000 - 249,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

8,499 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Golf
Data
22/04/2019 12:38
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Golf 4 viti 2003 pacifik 1.9 dizell tdi (i)tkuqe
fellne 16 me goma veres dhe gomat e dimrit treja
dritat e shkurta led pozicione te gjata
te tabeles te R mbrenda te gjitha dritat e bardha
me ekran me toch screen ska asni defekt
servis i bama qe 1 jav llamellen korp zamajc te ndrrum te gjitha para 1 muje.
Karrikat me nxemje
klima automatik
Esp .
full full full extra.
Pronari i pari e kom ble me 00km i ka 240000mijë
ndrrim vetem me audi a3 2010-2013 qmimi 8499euro i diskutushem
Nr kontantus +37744591108

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+37744591108

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+37744591108

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin