KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

VW Golf VI – 2.0 TDI, Automatik DSG

2010

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

7,990 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Golf
Data
22/08/2019 09:04
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

VW Golf VI – 2.0 TDI, 103 KW Automatik DSG Viti i prodhimit 04.2010,
RKS 11 muaj deri prill 2020
Me nje gjendje shume te mire mekanike dhe vizuele.
Opcionet –Highline, KlimaTronic, Automatik DSG, Park Pilot Senzora parkingu Para dhe mbrapa, Radio CD AUX , Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Fellga të bukura , Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, etj.
Cmimi – 7990 Euro kurse me ndrrim 8500 euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Rehatia juaj, Knaqesija jone- Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin