KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Mercedes-Benz C220

1999

250,000 - 299,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

4,800 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Mercedes C 220
Data
25/01/2020 09:59
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

MERCEDES C220 SPORT PACKET GJENDJE PERFEKTE ABS ,ESP,GJAMA ELEKTRIK, GUMA TDIMRIT M+S ,VETURA OSHT SHUM I RUAJTUN DHE I SHTRENGUM ,ME SERVIS TE KRYER ,7 VJET NI PRONAR ,PRONARI I DYT N KOSOVË

Për ma shum n tel: 049696940

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049696940

Peje / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049696940

Peje / Kosove

Kontakto me shpallësin