KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

VW Golf 7 – 2.0 TDI

2014

200,000 - 249,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

Me marrëveshje

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Golf
Data
11/06/2021 17:33
Targa/E doganuar në
Te Huaja

Pershkrimi

VW Golf 7 – 2.0 TDI - 110 KW Viti i prodhimit 09.2014, Importuar nga Gjermania
Gjendja shume e mire mekanike dhe vizuele.
KM te kaluara 221000 me libra servisi.

Shpenzimet per l/100 km:
Total: 5.5 l/100 km
Qytet: 6.9 l/100 km
Autoban: 5.9 l/100 km

Opcionet – Navigacion, KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Senzora parking para dhe mbrapa, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Fellga te bukura 17, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, 2 Clesa etj.
Cmimi – Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869

Mendo ndryshimin, Mendo Auto Joni

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044116869

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin