KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Volkswagen Golf 7 2.0 Tdi Automatic DSG Model CUP (RKS)

2014

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

13,950 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Golf
Data
24/01/2022 14:48
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Viti I prodhimit:2014/model 2015 (1 VIT RKS)
( Servisum Komplet ) + Libra e servisit
🕹DSG / Automatic.
▶️227.xxx,- Km te kalum.
▶️110kw / 150 Ps.
▶️Timon Multifunctional / F+/-
▶️Radiontouchscreen/Navigation/Cd/DVD/ -Bluetooth/Media-in cable/Sd Card/Phone connection/
▶️ ❄️Ac Klim Dual zone/Tempomat/Abs/
▶️ (4x) Gjama Elektrik.
▶️Ulset me nxemje(ISOFIX).
▶️Pasqyrat elektronike me nxemje dhe palosje me drita.
▶️Xhama color Fabrikisht.
▶️Senzor shiut.
▶️Senzora Parkingu Para↔️Mbrapa
▶️Parkpillot/Parkohet Vet.
🔑 2 Qelsa/ 🔐Mbyllje qendrore.
🚨 Alarm/Eco system/ Freni i dores Elektronike/Autohold/ Fellne me guma Dimrit ❄️.

- Ndrrim nuk boj ❌
📞 Per ma shum info:049145415

Shpërndaje

Kontakt

049145415

Peje / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049145415

Peje / Kosove

Kontakto me shpallësin