KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent OKAZIONNN ✅ VW JETTA GLI - LINE✅ SHITET OSE NDRROHET!!!!!

2013

55,000 - 59,999

Benzin

Manual

Detajet

Çmimi

9,900 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Jetta
Data
16/09/2019 13:00
Targa/E doganuar në
Shqiperi

Pershkrimi

VW JETTA 2013 GLI EDITION BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE E VECANTE NE LLOJIN E VET.FULL OPTION SPORT FABRIKE E GATSHME PER CFARDOLLOJ PROVE .LETRA TE PAGUARA PER 1 ViT .FULL OPTION KONTAKT 0694775555 WATS UP dhe nderrohet me ndrrim ka cmim tjeter

Shpërndaje

Kontakt

0694775555

Tirane / Shqiperi

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

0694775555

Tirane / Shqiperi

Kontakto me shpallësin