KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Auto Sallon RAQI

2013

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

7,777 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Jetta
Data
05/12/2019 09:36
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

@Auto Salloni RAQI
Shitet VW Jetta 2.0TDI
Automatik DSG
Viti i prodhimit 2013
Me Dogan dhe Homologim
Qmimi: 7.777 Euro
Tel:044777560,049677888

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044777560

Fushe Kosove / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044777560

Fushe Kosove / Kosove

Kontakto me shpallësin