KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

VW Passat 2.0 TDi Bluemotion me shum Opcione

2011

160,000 - 169,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

10,900 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Passat
Data
12/07/2019 16:50
Targa/E doganuar në
Te Huaja

Pershkrimi

Passat 2.0 TDI
Volkswagen Passat 2.0 TDI 2011
Keri shitet ne gjendje shum te mir . Gjindet ne Zvicer dhe momentalisht perdoret.
Te gjitha Serviset e kryera tek VW
Paisjet e kerit jan :
*140 PS
*Liber te Servisit
*6-Shpejtesi Automatik (DSG, ndrrimi i Shpejcive ne timon F1)
*Euro-5 Klasi i Harxhimeve dhe gaznave
*Dizell
*Dritat e shkurta Halogen Xenon
*Dritat e gata Halogen Xenon
*Drita per Mjegull
*Dritat extra per kthesa
*Dritat e pozicionit Led
*Motori 2.0 TDI me I te kuqe
*Shenzimet 4.6 l/100km ne ruge te perzier
*Kamer te mramte
*Radion me touch screan
*Vend per SD Card ( Memorikard ) USB
*CD/DVD
*Aux
*Bluetoth
*Tempomat (kufizues te shejtesis )
*Karika me nxemje (shofer dhe pasagjer )
*Airbag 11
*Karika elektrike per levizjen te karikave
*Xhama elektrik
*Klima airqualiti
*Freni dores elektrik
*ESC Kontrol te stabilitetit
*Esp Kontrol per rreshitje
*ABS
*BA asistimi i Frenave
*Butona ne Timon
*Uleset gjysem likur etj,
per me shum info me kontaktoni ne kete numer te telefoni 0041798424373

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

0041798424373

Peje / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

0041798424373

Peje / Kosove

Kontakto me shpallësin