KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent VW PASSAT 3C 1.9TDI "COMFORTLINE" Gjendje Perfekte RKS 11 Muaj V.p-2007

2007

200,000 - 249,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

5,400 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Passat
Data
07/12/2021 17:50
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

Shitet VW PASSAT 3C-B6 "ComfortLine-Avant" 1.9 TDI në gjendje të përkryer
I ruajtur dhe i mirëmbajtur gjithnjë në garazh të tij të posaçme (Veturë Familjare-Ekonomike)
Motorri është në gjendje fantastike të kalsit të parë pa asnjë defekt,Serviset të gjitha të kryera me kohë të caktuar,Vaj nuk shpenzon as edhe 1 ML/G
Viti i prodhimit:Fund 2006 Model: 2007 Extra Model Suedez (ComfortLine-Avant)
Regjistrim : RKS 11 Muaj
Ka një vozitje shumë të lehtë dhe njëkohësisht është i shtrënguar si në trapa si në gjithqka
Me shpenzime shumë të vogla përfundimisht '5.6L-100km' (Super Economic)
Posedon :
!Librin e Servisimit nga Fabrika!
Orat Croom,ABS,ESP-ADS,AiR-BaG,Power Outleet 12V,Centrall,Dirigjues,Hapje në distancë.
Klimëtronik AC (Funksional)
"Ulëse":Me komoditet final (Extra Liftore,Ndarëse)
Electropriz.-230V-50HZ-150w
"Xhamat":-Elektronik,Colors,Me Nxemje.
"Radio":-Fabrike Originale me Cd Changer,Tunner,Media.
"Pasqyre":-Elektronike,Me Nxemje,Palohen,Sincro.
"Dritat":-Lëvizëse,Përforcuese,Extra Xennon bi Xennon.
"Timon":-Lëvizës"liftor",Servo.
"R16" Goma të reja të Dimrit M+S
Akumulator të ri
Marsh: Manual 5 + R
Vrejtje:
Vetura është në gjendje perfekte për momentin ska nevoj me investu as edhe një cent asgjëkundi.
Vetura nuk është në hipotek njëkohësisht nuk ka denime Policore , përkthimi bëhet pa problem mbi pronarin e ri.
!Veturë për shërbime familjare dhe për Marakli të denjtë për vozitje të largëta!
Për më shumë na kontaktoni në:
049 867 060
049 261 509

Shpërndaje

Kontakt

049867060 +38349261509

Vushtrri / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049867060 +38349261509

Vushtrri / Kosove

Kontakto me shpallësin