KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Auto Sallon RAQI

2010

200,000 - 249,999

Dizel

Manual

Detajet

Çmimi

6,333 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Polo
Data
12/12/2019 10:59
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

@Auto Salloni RAQI
Shitet Polo 1.2 Dizel
Viti i prodhimit 2010
Me Dogan dhe Homologim
Qmimi: 6.333 euro
Tel:044777560,049677888

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044777560

Fushe Kosove / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044777560

Fushe Kosove / Kosove

Kontakto me shpallësin