KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Tiguan 2.0tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres

2011

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

13,600 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Tiguan
Data
28/10/2020 09:56
Targa/E doganuar në
Te Huaja

Pershkrimi

Shes Tiguan 2.0tdi me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres Automtik DSG vetura posedon Liber servisit klimatronik Navi goma michelin 90% te reja M+S gjendja mekanike tip top i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht per ma shum informata kontakto 044348251 dhe 044926824

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044348251

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044348251

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin