KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

VOLKSWAGEN TIGUAN

2016

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

22,900 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Tiguan
Data
20/10/2021 09:45
Targa/E doganuar në
Kosove

Pershkrimi

VOLKSWAGEN TIGUAN, NAVIGACION, TEMPOMAT, SENZORA, START AND STOP, LINE ASSIST, (Karrige me nxemje dhe masazhim) etj.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38345326464

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38345326464

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin