KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Volkswagen Touareg 3.0TDI V6 4Motion Automat 245ps Proline

2012

250,000 - 299,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

11,000 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Touareg
Data
16/11/2023 23:03
Targa/E doganuar në
Te Huaja
Numri identifikues i automjetit(nr. i shasisë)

Pershkrimi

Shitet Volkswagen Touareg 3.0TDI V6 4Motion Automat 245ps i sapo ardhur nga Suedia. Vetura eshte ne gjenjde te rregullt dhe posedon liber servisi full.
280.000km
Per me shume info kontantoni ne +46734000074

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+46734000074

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+46734000074

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin