KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

2013

200,000 - 249,999

Dizel

Automatik

Detajet

Çmimi

13,500 €

Lloji i Shpalljes
Shitet
Lloji
Volkswagen/VW Touran
Data
09/12/2023 00:18
Targa/E doganuar në
Kosove
Numri identifikues i automjetit(nr. i shasisë)

Pershkrimi

Shitet vetura e ardhur nga Gjermania ne dhjetor, e doganuar edhe e regjistruar ne RKS tabela.

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS - Ngjyra e bardhe, me fellne dhe goma vere+dimer. Xhamat e zi fabrikisht. Posedon senzora, Navi, Klime, karrigat me nxemje, Airbag etj.
Full ekstra dhe ne gjendje perfekte.
Per me shume info kontakto: 044/648-387
Viber&Whatsapp +38344648387

Shitet VW Touran - 1.6 TDI - 2013 - Ngjyra e bardh, ne gjende te rregullt perfekte teknike, Automatik 7 shpejtësi -Full Extra me te gjitha opsionet. I doganuar dhe i rexhistruar ne RKS, Veturë ekonomike me shpenzime teper te uleta, Veture familjare.

Navigacion
Senzora te parkingut
Tempomat
ABS, ESP
Klima - Climatronic
Nxemje ne ulese
Auto start stop, ndezja dhe fikja e motorit automatike ne semafor, Senzora te shiut
Etj etj FULL EXTRA ME TE GJITHA OPSIONET
Prishtine

Shpërndaje

Kontakt

044648387

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044648387

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin