Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Kthehu Shiko shpalljet e ngjajshme

Shitet Apple iPhone 13 / 13 Pro / 13 Pro Max

Shitet

Celulare

Apple

iPhone

Detajet

Çmimi

550 €

Kategorit
Celulare
Data
01/03/2023 12:34
Rajoni
Vallandove
Shteti
Maqedoni
Telefoni
6015507866

Përshkrimi

For sale Apple iPhone 13 / 13 Pro / 13 Pro Max

The iPhones are Factory Unlocked, brand new, original, comes with full accessories sealed in its manufacturing box.

Condition: New, Unused
Box: Sealed with accessories
Papers: Original certificate card and all documents included
Warranty: 1 year
6.7"" Super Retina XDR display

Available Capacity (GB) 128GB, 256GB, 512GB, 1TB
Available in Graphite, Gold, Silver, and Sierra Blue

AVAILABLE IN ENGLISH AND OTHERS
KEYBOARD/TOUCHSCREEN !!!

BUY 2pcs get FREE DELIVERY VIA DHL !

PLACE YOUR ORDER NOW!!! DM FOR FAST DELIVERY WORLDWIDE
📧Email: [email protected]
📱 DM / WhatsApp +1 601 550-7866 for more enquirer

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

6015507866

Vallandove / Maqedoni

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

6015507866

Vallandove / Maqedoni

Kontakto me shpallësin