DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Kumanovë, 20 bujq do të përfitojnë traktorë të rinj

Para 2 min gazeta.mk

Shtrirja me 12 milje, mediat gjermane: Nëse Greqia zbaton zgjerimin, Turqia do e shohë si shkak për luftë

Para 3 min gazetadita.al

Konfirmojnë nga LVV-ja: Do të dërgojmë ankesë në PZAP për vendimin e KQZ-së (Video)

Para 3 min gazetablic.com

Ky faqezi vajtonte në vitin 1999 për Kosovë, por kurrë nuk i dënoi krimet e Serbisë! 

Para 3 min gazeta.mk

Është certifikuar një kandidat që ka problem me ligjin, PDK vjen me një njoftim të rëndësishëm

Para 3 min botasot.info

Paratë nga diaspora mbajnë “gjallë” ekonominë

Para 3 min botasot.info

Hoti ka një mesazh për partitë politike që po kundërshtojnë vendimet e KQZ-së

Para 3 min botasot.info

U shpallen të pafajshëm të akuzuarit në rastin “veteranët”, analisti vjen me një reagim të ashpër: Vendim skandaloz…

Para 3 min botasot.info

Përgjimet e bujshme, Artan Hoxha thirrje “Ndranghetas”: Amani na tregoni kush ka qenë kontakti juaj në Tiranë

Para 3 min gazetatema.net

Pse mushkonjat “këndojnë” në veshin tonë dhe si mund t’i shmangim

Para 3 min botasot.info

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO