DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Mbyllja e dyqaneve në orën 20:00, shtetrrethim gjatë natës! Në dasma jo më shumë se 10 të ftuar! Brukseli masa të rrepta për të parandaluar COVID

Para 1 min shqiptarja.com

U përjashtua nga ‘Përputhen’ pas një debati të ashpër me konkurrentët, Shqipja shpall ‘luftë’, bën deklaratën e papritur: Shumë veta do fundosen me...

Para 1 min sot.com.al

‘Jam fejuar dhe kam një ëndërr të madhe…’ / Flet Ina Nuka, policja që u plagos nga kapsollat në protestë

Para 2 min noa.al

PSG menjëherë ia dridh Dijonit, Moise Kean shënon pas tre minutave lojë (Video)

Para 2 min periskopi.com

Bekim Jashari fton qytetarët t’i bashkohen aksionit për kërkimin e Egzona Islamit - KosovaPress

26 vjeçarja nga Skenderaj ende e zhdukur, Bekim Jashari vjen me një apel për qytetarët

Para 3 min medial.mk

Biden testohet sërish për koronavirus, rezulton negativ

Para 3 min literal.media

Numri i lindjeve në Kosovë, më pak femra

Para 3 min literal.media

Specialja nuk tregon nëse Thaçit iu konfirmua aktakuza, Koci thotë se vendimi duhet të bëhet publik

Para 4 min koha.mk

Qeveria emëron ish anëtarin e LDK-së në krye të Bordit të KEK-ut (Video)

Para 4 min llapi.info

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO