DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Kurti uron kancelarin e ri gjerman dhe falënderon kancelaren Merkel

Para 3 min albinfo.ch

Policia serbe arreston tre shtetas të Maqedonisë, dalin pamjet (Video)

Para 6 min tetovasot.com

'Marrëdhënia e Beatrix me nënën e saj' Valoni zbulon gjithçka që nuk dinim (Video)

Para 7 min top-channel.tv

40 vjeçari mbyti gruan për xhelozi,miku i familjes:Dukeshin të dashuruar,jemi shokuar-Shqipëria Live (Video)

Para 7 min top-channel.tv

"Të dua" në Facebook,më pas e vrau,miku i familjes: Ja si ndodhi ngjarja-Shqipëria Live 8Dhjetor2021 (Video)

Para 7 min top-channel.tv

"10 vjeçari se kuptoi se babai i vrau nënën në dhomën ngjitur",trondit miku i familjes-ShqipëriaLive (Video)

Para 7 min top-channel.tv

"Policia e di kush e porositi atentatin me mina ndaj vëllezërve Paluca", gazetari Elton Qyno nxjerr prapaskenat ‘bombë’

Para 7 min sot.com.al

Nuhiu përgënjeshtroi se zëvendësministri i Kosovës do t’i vizitojë të dënuarit në rastin “Lagjja e trimave”

Para 10 min portalb.mk

Hidhnin skedina përmes telefonit, policia “kap mat” 5 bastexhinjtë në Berat. Dy përfundojnë në pranga, 3 të tjerët procedohen penalisht (Video)

Para 10 min panorama.com.al

Prokuroria e Prizrenit ngrit 5 aktakuza kundër 10 personave

Para 10 min 04online.info

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme