DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Haradinaj- Qeverisë Kurti: Grahni punës, lene qeverisjen në Facebook

Para 1 min periskopi.com

Qeveria ndan 8,5 milionë euro për skemat sociale dhe pensionale

Para 7 min 04online.info

Farias realizon gol të bukur ndaj Interit

Para 8 min gazetablic.com

‘Ishte me kallash dhe qëlloi tek dera’, zbardhet dëshmia e qytetarit që ishte në kafen ku u hap zjarr në Vlorë

Para 8 min shqiptarja.com

Rriten tensionet pas vrasjes në Elbasan, Klodiana Lala lëshon paralajmërimin e fortë: Janë aktivizuar elementët kriminalë, ja çfarë mund të ndodhë

Para 9 min sot.com.al

Tregtonin me drogë, arrestohen pesë serbë

Para 12 min aab-edu.net

Tottenham gjen fitoren pa Mourinho dhe Kane, Bale dhe Son përmbysin Southampton

Para 15 min telesport.al

Rrëfimi në polici i autorit të sulmit në xhami: Qëllova me thikë se më përndjekin, më shikojnë dhe s’më flasin

Para 17 min syri.net

“Qytetarët njoftuan policinë për 3 furgona me njerëz të armatosur”- Artan Hoxha tregon si u arratis vrasësi i Xhuvanit në Tiranë, i shkoi komandantit në zyrë (Video)

Para 18 min panorama.com.al

5 viktima dhe 138 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

Para 19 min literal.media

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme