Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Goditi punonjësin e policisë, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë, procedohen tre të tjerë

Para 2 ore shqiptarja.com

Maska më e mirë kundër zbokthit

Para 2 ore telegrafi.com

Dita e Turqve, Konjufca: Ky komunitet shtetin tonë e përjeton si të vetin

Para 3 ore lajme.mk

Vizat për serbët e Kosovës, Çollaku: Vendim krejtësisht i panevojshëm dhe i paarsyeshëm

Para 3 ore lajme.mk

Shala: Me anëtarësimin e Kosovës në KiE, qytetarët mund t’i drejtohen Gjykatës Evropiane për të Drejta e Njeriut

Para 3 ore lajme.mk

Të shtëna me armë zjarri në Hajvali të Prishtinës

Para 3 ore lajme.mk

Liberta Spahiu e ka lënë anash ‘zhveshjen’, sonte është shfaqur e veshur si bukuroshe e vërtetë

Para 3 ore lajme.mk

Stano: Për masat ndaj Kosovës vendos Këshilli i Ministrave në bazë të raportit të Borrellit

Para 3 ore lajme.mk

Nuk do besoni se kush i bashkoj Luizin dhe Ledrin

Para 3 ore lajme.mk

Vasfije Krasniqi: Çdo ditë e kujtoj tmerrin që më ndodhi nga forcat serbe

Para 3 ore lajme.mk

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme