DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Turqi, kapet 1 ton kanabis, 11 shqiptarë të arrestuar (Video)

Autobusi del nga rruga, vdesin 18 persona

Para 9 minwww.botasot.info

Rrokulliset vetura në Shirokë të Suharekës, ka të lënduar

Para 9 minabc24.al

Sulmi me thikë, Gjoka: Te Vllaznianuk i duan trajnerët nga jashtë

Para 11 minshqiptarja.com

Digjet makina e 23-vjeçares nga Sedllarca e Epërme (Video)

Skrapar, vidhnin naftë nga mjetet e punës të një firme, arrestohen në flagrancë nga policia

Para 12 minshqiptarja.com

Itali, bllokohen 440 kg kanabis dhe 10 kg heroinë, destinacion Zvicra, 16 shqiptarë në pranga

Para 12 minshqiptarja.com

Big Market i bashkohet nismës së Veliajt për mbjelljen e pemëve (Video)

Para 12 minshqiptarja.com

Kontrabandë cigaresh nga Mali i Zi, 4 të arrestuar në Shkodër, bllokohen 15 mijë euro

Para 12 minshqiptarja.com

Mashtrim në shuma të mëdha dhe drogë, ekstradohen dy shqiptarë nga Gjermania dhe Greqia

Para 12 minshqiptarja.com

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme