DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Groves mposht Eubank jr me vendim unanim dhe kalon në finale

Para 2 mintelesport.al

Lozano “tradhton” PSV-në, Heerenveni i merr pikë

Para 7 minwww.botasot.info

Skedina e ‘çmendur’, bastexhiu nga Tirana kap 8 ndeshje në ‘kokë’.

Para 19 minwww.kohajone.com

Mjekoni problemet me gjumin për më pak se një muaj!

Para 42 minkosovarja.al

REKORDE / Ernesto Valverde barazon rekordin e Pep Guardiolas

Para 45 minwww.albeu.com

Drejtori i Partizanit, Olsi Rama akuza të rënda: FSHF po manipulon kampionatin

Para 48 minopinion.al

Valverde barazon rekordin e Guardiolas për më shumë ndeshje radhazi pa humbje në La Liga

Para 52 minwww.almakos.com

Skedina e ‘çmendur’, bastexhiu nga Tirana kap 8 ndeshje në ‘kokë’. Ja sa fiton...

Para 53 minveqsport.com

Valverde: Ndeshja me Eibarin, test i mirë para ndeshjes me Chelsea

Para 59 minwww.botasot.info

Lukaku kualifikon Manchester United në çerekfinale

Para 59 minwww.botasot.info

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

Inter me "drita të fikura", shpartallohet nga Genoa

17 Shkurt 22:48 - www.top-channel.tv

Interi s’është as për zonën Champions, Genoa e mund 2-0

17 Shkurt 22:40 - www.supersport.al

Ranocchia dhe ish-i Pandev “fundosin” Inter-in

17 Shkurt 22:39 - www.telesport.al

24 orët e fundit

Më shumë lajme