DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Mjaft më me miqësoret “dyshek”, Panuçi refuzon Andorrën dhe do Rusinë!

Para 7 minsportekspres.com

Silva-Kutrone “ndezin dritat”, Milani përmbush misionin!

Para 29 minsportekspres.com

Kaka në “San Siro”, mahnitet nga Andre Silva!

Para 29 minsportekspres.com

Atalanta legjendare, Berisha rrezikoi dëmtim traumatik

Para 29 minsportekspres.com

Mourinho e konfirmon, ky futbollist do të largohet nga Unitedi

Para 33 minabc24.al

Barcelona, Man Unitedi dhe Milani dërgojnë skautë për ta shikuar Dendonckerin

Para 41 mininfosot.com

“Dush i ftohtë” për Dinamon, Haskeviç nervoz me gazetarët

Para 43 minsportekspres.com

Xhejms Adeniji, njeriu i ndeshjes kundër Dinamos

Para 50 minsportekspres.com

Lilaj: Sezon i mrekullueshëm, shpresoj të vazhdoj kështu

Para 1 oresportekspres.com

Liverpool në bisedime me PSG për Draxler

Para 1 orertv21.tv

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

Daja: Asnjë humbje në Shqipëri, karakter dhe mentalitet

23 Nëntor 23:30 - www.sportekspres.com

Daja: I lumtur për fitoren, edicion shumë pozitiv

23 Nëntor 23:31 - www.supersport.al

24 orët e fundit

Më shumë lajme