DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Ambasadorja Kim takon Majlinda Bregun: Mbështetje për integrimin dhe lëvizjen e lirë të mallrave e njerëzve në Ballkan

Para 6 min shqiptarja.com

Vajza e re trazon keq ujërat në Për'puthen: Kam ardh t’ju marr djemtë se s’po dini si me i kap!

Para 21 min albeu.com

Vajzat “shpallin luftë”, Mevlani nuk përmbahet ndaj Melisës: Ik moooj, ti je fallco, po shif moj punët e tua

Para 25 min lajme.al

Elgit Doda publikon këngën e re “Vetëm” (Video)

Para 27 min literal.media

“T’u rrit mendja ty?” Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj konkurrentes së re: Nuk dua më të të dëgjoj

Para 30 min lajme.al

Për’puthen/ Arjan Konomi kritikon Erlindin që këputi trëndafil për Sindin: E di ku ndryshon njeriu nga majmuni?

Para 34 min top-channel.tv

Aktorja e njohur akuzon regjisorin e ‘Fast and the Furious’ për përdhunim

Para 38 min syri.net

A e dini se distanca mes vetullave tregon sekretet e mëdha për ty?

Para 41 min kosovarja-ks.com

Prapaskenat pas Prime mes Ledjanës dhe Mevlanit (Video)

Para 42 min top-channel.tv

Dieta dimërore: Çfarë të hamë gjatë këtij sezoni për të mos akumuluar kile të tepërta

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme