DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi mbështesin publikisht këtë artiste në “Kënga Magjike”

Para 15 oreaktuale.mk

Profil/ Cila është vajza shqiptare e Vitorio Sgarbit që u shfaq në krah të Ramës (Video)

Para 15 orepanorama.com.al

E lyejtën me të zezë për ta bërë të duket si tigër, vetëm që t'i trembë majmunët

Para 15 orelajmi.net

Nuk jetonin dot pa njëri-tjetrin...pas 68 viteve martesë ndërruan jetë me një ditë diferencë

Para 15 oreshqiptarja.com

A është Rita Ora në një lidhje dashurie me bukuroshin 23-vjeçar?

Para 15 orerevistawho.com

I akuzuan për racizëm, gazeta italiane thyen heshtjen: Një titull të pafajshëm e kthyet në helm

Para 15 orepanorama.com.al

Atmosferë festive në familjen e Elitës dhe Gjikos (Video)

Para 15 orezeri.info

Kush është Alba, vajza shqiptare që u shfaq në krah të Ramës në emisionin ‘Porta a Porta’

Para 15 oregazeta-shqip.com

Instagrami do t’ju ndalojë përdorimin personave të rinj në moshë

Para 15 oreopoja.net

Ankthi po ju lë pa gjumë? Ja 5 zakonet që do ju bëjnë të flini më qetë

Para 15 oretv1-channel.tv

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme