DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Çka nuk tha për Donaldin, Semi bën veprimin që nuk pritej!

Nuk e paskemi ditur! Çfarë i lidh Beti Njumën dhe Delina Buzin? Moderatorja e ‘Top Channel’ e zbulon për herë të parë

Para 13 min sot.com.al

Arben Ramadani & Armend Xhaferi përmes

Para 14 min kultplus.com

A është flirti tradhti? Ema Andrea: ‘Të ushqen të bën të ndihesh mirë’

Para 15 min syri.net

Nënë për herë të dytë? Kjo foto e Klea Hutës zgjon dyshime

Para 15 min lajmifundit.al

Historia e Elsës: Një ish e alkoolizuar, e cila po ndihmon ata që duan të heqin dorë prej alkoolit

Para 29 min bota.al

“Ishim në një tavolinë…”, moderatorja tregon çfarë ndodhi me Donaldin dhe Borën në sfilatën e Valdrin Sahitit (Video)

Me lot në sy dhe në gjendje jo të mirë shfaqet në rrjete sociale Loredana, kjo është arsyeja

Para 48 min ballkani.info

Rita Ora shfaqet në formë të mirë në fotografitë e reja duke ushtruar dhe pa makijazh

Para 49 min telegrafi.com

Si reagoi Beatrix kur pa videon e Donaldit me Borën

Para 50 min shqip.media

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme